نیم ست های زنانه
خرید گوشواره
گوشواره
خرید دستبند
دستبند
خرید آویز ساعت
آویز ساعت
خرید پابند
پابند
خرید انگشتر
انگشتر
خرید زنجیر
زنجیر
خرید گردنبند
گردنبند
خرید نیم ست
نیم ست

آخرین محصولات

پرفروش‌ترین‌ها

آشنایی با قیمت و خرید بدلیجات رنگ ثابت

شما فکر می‌کنید چرا این روزها استفاده و خرید بدلیجات رنگ ثابت تا این اندازه مد شده است؟

چند جواب می‌توان به این سوال داد اول اینکه تنوع در جنس و رنگ بدلیجات بسیار بالاست. از چرم گرفته تا فلزات مختلف می توانند در ساخت این دسته از اکسسوری ها به کار روند. دارای هر تیپ و شخصیتی که هستید می توانید یک اکسسوری با لباس خود ست کنید.

دومین دلیل آرامش است. آره تعجب نکنید؟ بسیاری معتقدند چون حین استفاده از بدلیجات نگران گم شدن یا سرقت آن نیستند با آسودگی خیال، خود را با بدلیجات می آرایند. هزینه به مراتب کمتر بدلیجات به نسبت طلا و جواهرات هم می تواند افراد زیادی را به سوی این محصولات زیبا و جذاب بکشاند.

اما یک مشکل وجود دارد. حدود پنج درصد از افراد به بدلیجات حساسیت دارند. برای تولید بدلیجات از چند فلز استفاده می شود. نیکل، مس، برنج، تیتانیوم و استیل. برای ما در هاکان مد پنج در صد رقم کمی نیست چرا که ما می خواهیم صد در صد مشتری هامان سلامت و راضی باشند به همین دلیل به تحقیق و جستجو پرداختیم و متوجه شدیم ، فلزهایی مثل نیکل و تیتانیوم به نسبت حساسیت بیشتری ایجاد می کنند پس از لیست سفارشات حذف کردیم. مس و برنج در صورت مراقبت درست فلزهای مناسبی هستند اما از همه مناسبتر استیل است.

 

خرید بدیجات رنگ ثابت

خرید بدیجات رنگ ثابت

 

 بهترین قیمت بدلیجات

یکی از مهمترین دلایل روی آوردن به زیورآلات بدلی از همان ابتدا قیمت بدلیجات بوده است. پایین بودن قیمت بدلیجات به نسبت طلا و نقره این امکان را می‌دهد که هر کس با هر توان مالی بتواند یک زیور زیبا داشته باشد. در زمان گذشته قیمت طلا به نسبت درآمد مردم زیاد نبود و افراد به راحتی برای مناسبتها و مراسم گوناگون و حتی گاهی به قصد پس انداز طلا می‌خریدند اما امروزه با توجه به نرخ تورم توان خرید این فلز گراینقیمت بسیار کم شده است اما مگر می‌شود میل به زیبایی را کاهش داد؟ پس راه چاره چیست؟ مناسب بودن قیمت بدلیجات این مشکل را حل کرده است. امروزه طراحی بدلیجات بسیار ظریف و نزدیک به طلا انجام می‌شود به طوری که تشخیص اصل یا بدل بودن زیورالات به راحتی صورت نمی‌گیرد.

نکات مهم در خرید بدلیجات رنگ ثابت

استفاده از کلمه بدلی یا بدلیجات برای این دسته از زیورآلات به آن علت بود که در گذشته استفاده از طلا و نقره برای زیور رواج بسیار داشت و کمتر کسی از فلزات دیگر استفاده می کرد و بعدها که از فلزاتی مثل روی، مس و نیکل برای ساخت زیور استفاده شد تلاش بر این بود که شبیه به طلا باشند تا محبوب واقع شوند و به همین دلیل نام بدل گرفتند یعنی کپی شده از طلا. اما امروز بدلیجات رنگ ثابت دنیای گسترده ای دارند. نه تنها فلزات بلکه سنگهای مختلف، چوب، نخ و پارچه، پلاستیک و… همه وارد این جهان زیبا و رنگارنگ شده‌اند.

 

 

گردنبند قلب مادر و فرزند برند ژوپینگ

گردنبند قلب مادر و فرزند برند ژوپینگ

 

 

کیفیت بدلیجات رنگ ثابت

دقت در خرید بدلیجات رنگ ثابت به دو دلیل اهمیت دارد. اول اینکه در همین بدلیجات هم اجناس درجه یک و دو و سه و… وجود دارد. یعنی کیفیت در این عرصه متفاوت است. ما به یک انگشتر فلزی ارزانقیمت می گوییم بدل، به یک انگشتر استیل طلاکاری شده با نگین های اتمی هم می گوییم بدل. اما بین همینها هم اصل و تقلب وجود دارد. آنچه اینجا اهمیت دارد کیفیت و نوع مواد به کار رفته در ساخت این زیورهاست.

بهداشت و سلامت

دلیل دوم نکات وجود نکات بهداشتی و سلامتی در خرید بدلیجات رنگ ثابت است. بدلیجاتی که رنگ خود را به پوست منتقل می‌کنند ممکن است پوست را دچار اگزما یا قارچ کنند. به همین خاطر ما بر ثبات رنگ بدلیجات تاکید می‌کنیم. هر چیزی را با نام بدلیجات نخرید و برای خرید فروشگاههای معتبر را انتخاب کنید. کسانی که بر مدار مشتری می چرخند.

 

نیم ست گل رز نگین دار ژوپینگ

نیم ست گل رز نگین دار ژوپینگ

 

استیل در بدلیجات رنگ ثابت

استیل درخشش و مقاومت بالایی دارد، کمتر خش می گیرد و عمر طولانی تری دارد و ثبات رنگ آن بسیار عالی است. همچنین  گزارش ایجاد حساسیت از این فلز بسیار ناچیز است. پس بنای اصلی بدلیجات را بر استیل گذاشتیم و به شما در خرید گردنبند، خرید گوشواره، خرید دستبند، پابند، النگو، حلقه، خرید نیم ست و سرویس های زیبایی از این جنس کمک می‌کنیم و  بهترین برندهای دنیا مانند ژوپینگ را به شما زیباپسندان معرفی خواهیم کرد.

در عکس ها و ویدئوهای این سایت دسته بندی مورد علاقه خود را پیدا کنید تا هر کدام را با جزئیات ببینید و انتخاب اسانی داشته باشید. فقط یک خواهش دوستانه دارم موقع استفاده از بدلیجات مواظب باشید در معرض عطر و الکل و مواد شیمیایی قرار نگیرند تا زیبایی و درخشندگی خود را تا همیشه حفظ کنند . بعد از استفاده، آنها را در جای خشک نگه داری کنید.