سوالات متداول

خرید هم مانند تمامی روابط انسانی، نیاز به تعامل و اعتماد دارد. ما اینجاییم تا با پاسخگویی به سوالات متداول شما، به حق شما برای دانستن حقیقت احترام بگذاریم و امیدواریم این پاسخ ها زمینه ساز اعتماد شما باشد.

آیا امکان خرید حضوری وجود دارد؟

بله! هاکان مد دارای ده سال سابقه فروش حضوری و مجازی است. در حال حاضر خرید حضوری از فروشگاه مرکزی واقع در شهر دزفول، خیابان آفرینش ، بین خیابان عارف و دهقان ، فروشگاه هاکان مد امکان پذیر است و  باتوجه به سابقه درخشان در امر خرید و فروش و کسب مهارتهای نوین کسب و کار در حال اعطای نمایندگی به سایر شهرهای استان و کشور می‌باشد و به زودی می‌توانید در شهر محل سکونت خود از نمایندگی هاکان مد به صورت حضوری خرید کنید.

تضمین اصالت کالا به چه صورت است؟

یکی از سوالات متداول همین است باید عرض کنم هاکان مد با توجه به سابقه طولانی در خرید و فروش و شناخت محصولات اصل و برند، به ویژه در زمینه عطر و ادکلن، ساعت، عینک و چرم  روی هر دسته محصول ضمانت خاصی دارد. مثلا برای ساعتها ، باتری تا ۵ سال و موتور تا یکسال ضمانت دارد که همین اصالت محصول را نشان می‌دهد.

آیا برای ثبت سفارش لازم است حتما عضو سایت باشم؟

دوست عزیز هیچکس مجبور به عضویت نیست اما اگر عضو سایت باشید، سابقه خرید شما ثبت می‌شود و می‌توانید از تخفیف ها بهره ببرید و در قرعه کشی شرکت داده می‌شوید. همچنین شرایط ارجاع محصول برای اعضا راحتتر است.

چطور عضو سایت شوم؟

این یکی دیگر از سوالات متداول  لطفا در قسمت بالا سمت چپ از سربرگ ورود به حساب کاربری، وارد شوید و در پنجره باز شده گزینه عضویت سایت را انتخاب کنید. با دادن مشخصات و شماره موبایل، رمز ورود به خط شما ارسال می‌شود، رمز را وارد کنید و عضو شوید.

حالا شما یک حساب کاربری مخصوص به خود دارید که می‌توانید در قسمت پیشخوان، تمام عملکرد خود در سایت را مشاهده کنید.

آیا نتایج رای گیری ها در صفحه محصولات صحیح هستند؟

رای گیری مستقیما توسط کاربران صورت می‌گیرد و مدیریت سایت در آن دخالتی ندارد. هر آنچه  می‌بیند رای مشتریان است.

نظراتی که ذیل محصولات نوشته می‌شود از نظر محتوایی مورد تایید هاکان مد است؟

نظرات توسط کاربران و حاصل تجربه شخصی آنها از خرید در این سایت و یا تجربه های گذشته آنها درباره محصول است و به همین دلیل هاکان مد در پیامها دخل و تصرفی ندارد مگر اینکه محتوای پیام غیر اخلاقی باشد.

با توجه به تنوع محصولات هاکان مد، چه کسی سوالات تخصصی درباره محصولات را پاسخ می‌دهد؟

در فروشگاه هاکان مد هر بخش به طور مستقل دارای کارشناس و فروشندگان مخصوص به خود است که به شکل تخصصی روی آن محصول کار می‌کنند. سوالات هر بخش را کارشناس مربوطه پاسخ می‌دهد. ما هم سوالات متداول و هم سوالات غیرمتداول شما را درباره محصولات پاسخگو هستیم.

 سوالات متداول می‌توانند بیش از این باشند. چنانچه سوال دیگری درباره خرید، خدمات پس از فروش و یا درباره محصولات دارید، می‌توانید با شماره روابط عمومی تماس بگیرید:

۰۹۹۰۶۸۷۹۳۱۴