نمایش 1–12 از 149 نتیجه

ادکلن مون بلان لجند ادو پرفیوم فراگرنس ورد ۱۰۰ میل | Fragrance world Monte Leone Legende Gold

432,000 تومان
خرید ادکلن مون بلان لجند ادو پرفیوم فراگرنس ورد ۱۰۰ میل در خرید ادکلن مون بلان لجند ادو پرفیوم فراگرنس

ادکلن حیاتی لطافه فراگرنس ورد ۱۰۰ میل | Fragrance world Hyaati

459,000 تومان
خرید ادکلن حیاتی لطافه فراگرنس ورد ۱۰۰ میل در خرید ادکلن حیاتی لطافه فراگرنس ورد ۱۰۰ میل چه چیزی برای

ادکلن مارک جاکوبز دکادنس فراگرنس ورد ۱۰۰ میل | Fragrance world Delores pour femme

429,000 تومان
خرید ادکلن مارک جاکوبز دکادنس فراگرنس ورد ۱۰۰ میل در خرید ادکلن مارک جاکوبز دکادنس فراگرنس ورد ۱۰۰ میل چه

ادکلن دولچه گابانا کی بای دولچه گابانا فرگرانس | Fragrance world Riche & royale

429,000 تومان
خرید ادکلن دولچه گابانا کی بای دولچه گابانا فرگرانس ادکلن دولچه گابانا کی بای دولچه گابانا فرگرانس رایحه‌ای خنک و

ادکلن بای کیلیان آنجلز شیر فراگرنس ورد ۱۰۰ میل | Fragrance world Cocktail intense

459,000 تومان
خرید ادکلن بای کیلیان آنجلز شیر فراگرنس ورد ۱۰۰ میل در خرید ادکلن بای کیلیان آنجلز شیر فراگرنس ورد ۱۰۰

ادکلن پارفومز د مارلی کارلایل فرگرانس 100 میل | Fragrance world Carlisle

429,000 تومان
خرید ادکلن پارفومز د مارلی کارلایل فرگرانس 100 میل در خرید ادکلن پارفومز د مارلی کارلایل فرگرانس 100 میل چه

ادکلن اسنتریک مولکولز مولکول فراگرنس ورد همراه با اسپری 100 میل | Fragrance world escentric molecules Molecule 02

429,000 تومان
خرید ادکلن اسنتریک مولکولز مولکول فراگرنس ورد همراه با اسپری ادکلن اسنتریک مولکولز مولکول فراگرنس ورد همراه با اسپری دارای

ادکلن زنانه مای وی جورجیو آرمانی فراگرنس ورد ۱۰۰ میل | Fragrance world UR WAY

425,000 تومان
خرید ادکلن زنانه مای وی جورجیو آرمانی فراگرنس ورد ۱۰۰ میل در خرید ادکلن زنانه مای وی جورجیو آرمانی فراگرنس

ادکلن زنانه هوگو باس فم فرگرانس ورد 100 میل | Fragrance world Pink Fame

410,000 تومان
خرید ادکلن زنانه هوگو باس فم فرگرانس ورد 100 میل در خرید ادکلن زنانه هوگو باس فم فرگرانس ورد 100

ادکلن اپتیک صورتی فرگرانس ۱۰۰ میل | Fragrance World Optimystic

559,000 تومان
خرید ادکلن اپتیک صورتی فرگرانس ۱۰۰ میل ادکلن اپتیک صورتی فرگرانس ۱۰۰ میل رایحه‌ای خنک و شیرین دارد. آیا دوست ندارید

ادکلن مارلی اوجان فرگرانس 100 میل | Fragrance World Legion

455,000 تومان
خرید ادکلن مارلی اوجان فرگرانس 100 میل اگر علاقه‌مند به روایح شیرین هستید، ادکلن مارلی اوجان فرگرانس 100 میل شما

ادکلن دیور هوم اسپورت فرگرانس 100 میل | FRAGRANCE Parfum D’Hommes Sport

436,000 تومان
خرید ادکلن دیور هوم اسپورت فرگرانس 100 میل ادکلن دیور هوم اسپورت فرگرانس 100 میل رایحه‌ی خنک و ترش دارد.

راهنمایی، خرید و قیمت ادکلن فراگرنس ورد / Fragrance World

یکی از ملاکهای ما برای خرید هر محصولی در گام اول قیمت آن کالاست. قیمت ادکلن فراگرنس ورد جای هیچ چون و چرایی ندارد! بنای شرکت فراگرنس بر اساس کیفیت مطلوب، قیمت مناسب و بازار جهانی ریخته شده است پس بی هیچ نگرانی درباره قیمت ادکلن فراگرنس ورد به جستجوی سایر ویژگی‌های این ادکلن مثل طراحی بطری، نوع رایحه، میزان ماندگاری و پخش‌بوی مورد نظر خود باشید. فرگرانس ورد درباره برند خود می‌گوید"تجارت جهانی عطر، سفر خود را از سه دهه پیش توسط کارآفرین رویاپردازی آغاز کرد. با علاقه به عطر، لوازم آرایشی و الکترونیک، کوشیده‌ایم تا از طریق نوآوری مداوم بهترین محصولات را به مشتریان خود ارائه دهیم. کارآفرینی و تأکید بر خواستۀ مشتریان باعث توانمندی و رشد شرکت برای پاسخگویی به نیازهای متغیر مشتریان شده است. امروزه، تجارت جهانی عطر(فراگرنس ورد) شرکت تجاری پیشرویی در منطقه است که متعهد است علاوه بر برندهای خود که در اندونزی، هند و امارات متحده عربی تولید می‌‌‌شوند، مجموعۀ بی‌نظیری از بهترین برندهای عطر جهان را به مشتریان ارائه دهد."    
قیمت فراگرنس ورد

قیمت فراگرنس ورد

آشنایی با برند فراگرنس ورد 

شرکت «فراگرنس ورد» Fragrance World که در اصطلاح رایج با عناوین "فرگرنس ورد" یا "فرگرانس ورد" هم شناخته می‌شود در سالهای اخیر در بازار ایران  طرفداران خاص خود را پیدا کرده است. این کمپانی از سال 2009 فعالیت‌های خود را در کشور امارات متحده عربی آغاز کرد. برند فراگرنس در امارات متحده 8 مرکز عمده فروشی با بیش از 150 نیروی کاری دایر کرده است. اما این شرکت متوقف به امارت نشده و در کشورهای هند و اندونزی محصولات خود را تولید می‌کند. فراگرنس بعد از کمپانی اجمل از بزرگترین تولیدکنندگان عطر و ادکلن در امارات به حساب می‌آید.  

خرید ادکلن فرگرانس ورد

برای خرید ادکلن فرگرانس ورد هم می‌توانید به صورت حضوری به فروشگاه بزرگ هاکان مد مراجعه کنید و هم در همین سایت به خرید آنلاین بپردازید. خرید ادکلن فراگرانس ورد کار مشکلی نیست اگر یک رایحه را قبلا استشمام کرده‌اید و نام آن را می‌دانید با سرچ در سایت هاکان می‌توانید تمام نمونه های شرکتی آن از برندهای مختلف را ببینید و پس از مقایسه‌ی توضیحات و دیدن قیمت ادکلن فرگرانس ورد و سایر شرکتها، ادکلن مورد نظر خود را انتخاب کنید. بطری های ادکلن فرگرانس ورد اغلب شبیه به بطری ادکلن اصل طراحی شده است اما همیشه تفاوتهای روشنی برای تشخیص شرکتی بودن ادکلن باقی می‌گذارد تا به مشتریان خود در انتخاب ادکلن اصل یا شرکتی کمک کرده باشد. فرگرانس ورد قصد ندارد ادکلن خود را به اسم ادکلن اصل قالب کند پس به نظر مشتری احترام می‌گذارد و ادکلن خود را با تغییراتی متمایز می‌کند. بعضی معتقدند ادکلنهای شرکتی اسانس عطرها را از برند اصل خریداری کرده و پس از رقیق سازی با قیمت مناسبتر وارد بازار می‌کنند. در این رابطه نمی‌شود با قطعیت حرف زد اما آنچه وجود دارد این است که روش کار این شرکتها قانونی و مطابق با قوانین تجارت جهانی و با حفظ قانون کپی رایت است.    
ادکلن باکارات رژ قرمز فرگرانس ۱۰۰ میل

ادکلن باکارات رژ قرمز فرگرانس ۱۰۰ میل

   

ویژگی های ادکلن فرگرنس ورد

شکل دیگر نوشتن ادکلن فراگرنس ورد به صورت فرگرنس ورد است. اما تلفظ آن به هر صورت که باشد در رایحه‌ی دلنشینش تاثیری ندارد. کشورهای عربی به علت هم مرزی با کشورما تفاهمات فرهنگی زیادی با ما دارند. روایحی که اغلب در این کشورها تولید می‌شوند به سلیقه‌ی بویایی ما نزدیک هستند. شاید این هم یکی از دلایل محبوبیت ادکلن فرگرنس ورد در ایران باشد. اما به جز این دلیل دیگری هم وجود دارد، پخش بوی ادکلن فرگرنس ورد بین 6 الی 8 ساعت می ‌باشد و ماندگاری آن اگر به درستی اسپری کنید بین ۱۸ الی ۲۴ ساعت روی پوست است. ماندگاری در لباس با توجه به میزان تعریق و شرایط آب و هوایی متفاوت است.  

فروشگاه های فراگرنس ورد

10 فروشگاه عمده‌فروشی فراگرنس ورد در امارات متحده عربی به نام‌‌های مختلف وجود دارد: تجارت جهانی عطر، تجارت الغروب، خیابان فرانسوی، بهشت ​​عطر و ابو شاگارا و یک مرکز پیشرفتۀ هنری که سی هزار متر مربع وسعت دارد. گروه فراگرنس ورد، که به الکترونیک و لوازم آرایشی علاقمند است، بیش از 150 کارمند دارد. کسب‌وکار آنها در سراسر GCC، CIS، آسیا، اروپا، آفریقا و ایالات متحده آمریکا گسترش دارد. این گروه به دنبال نوآوری و رشد مداوم، تکامل یافته و به بازیگری کلیدی در دسته‌‌هایی که در حال حاضر در آنها فعالیت دارد، تبدیل شده است.      
خرید ادکلن فراگرنس ورد

خرید ادکلن فراگرنس ورد

حتما برای شما هم پیش آمده که کالایی را خریده سپس از خرید خود پشیمان شوید؟!

هاکان مد اینجاست تا حاصل سالها کار در زمینه واردات و فروش و خرید عطر و ادکلن را با شما به اشتراک بگذاریم. آشنایی با برندهای مختلف از هر محصول گام اولیه است. چرا که در دنیای مد و تجارت امروز اعتبار هر برند به میزان رضایت خریداران و کثرت تعداد دنبال کننده‌ها و طرفداران آن برند است. ما در هاکان مد بر آنیم که هر کس با هر سلیقه و بودجه‌ای که دارد بتواند محصول با کیفیتی را خریداری و استفاده کند به همین دلیل در ویترین خود عطر و ادکلن‌های متنوعی از برندهای مختلف اروپایی، آمریکایی، آسیایی و ایرانی را جای داده‌ایم و درباره هر کدام توضیحات مبسوطی ارائه خواهیم داد. وجود محصولات تقلبی و بی‌کیفیت به ویژه در زمینه بهداشتی آرایشی در بازار، می‌تواند برای هر خریداری ایجاد نگرانی کند و به او این حق را بدهد که با دقت بیشتری به جستجوی کالای خود بپردازد چرا که خرید محصول فیک علاوه بر هدر دادن پول ممکن است به سلامت شخص هم ضربه وارد کند. تجربه ما از نیاز مشتریان، شناخت طیف گسترده سلایق و آگاهی از تنوع بسیار بالای محصولات در بازار جهانی، ما را بر آن داشت که هر کالا را با تمام جزئیات به شما معرفی کنیم تا شما دقیقا مطابق خواست و علاقه شخصی خود انتخاب و خرید کنید.