جعبه موزیکال

 

بهترین قیمت و خرید لوازم پک و هدیه

با خرید لوازم پک و هدیه ، کادوی خود را تبدیل به اثری هنری کنید

تا حالا شده هدیه خود را با خرید لوازم پک و هدیه تزیین و زیباتر کنید؟

یا هدیه‌ای دریافت کرده‌اید که دیزاین جالبی داشته و شما را مجذوب خود کند؟

همه‌ی ما می‌دانیم هدیه خریدن برای نزدیکان و عزیزان چه کار لذتبخشی است مخصوصا وقتی این خرید برای مناسبت خاصی مثل تولد، ولنتاین، سالگرد ازدواج یا کسب موفقیتی در زمینه کاری یا تحصیلی و… باشد. حتی گاهی لذت آن با لذت دریافت هدیه برابری می‌کند. اما خرید هدیه به تنهایی کافی نیست. شیوه هدیه دادن هم مهم است حتی گاهی بیشتر از خود هدیه. چطور با استفاده از لوازم پک و هدیه می‌شود علاقه خود را به طرف مقابل نشان داد؟

درست است که در شرایط کنون پول اهمیت زیادی دارد و هر قدر هدیه گرانتر باشد نشان دهنده توجه شما به عزیزانتان است اما چند نکته درباره هدیه دادن به همین اندازه مهم هستند و چه بسا برای طرف مقابل، توجه و حسن سلیقه‌ی شما اهمیت بیشتری داشته باشد. ما در هاکان مد تجربه‌های زیادی در این زمینه داریم برای مثال بارها پیش آمده که فردی توان خرید ادکلن اورجینال را نداشته است اما با خرید یک ادکلن شرکتی بسیار خوشبو و قرار دادنش در یک پک مناسب، هدیه خود را به مراتب چشم نوازتر و جذابتر کرده است.

خرید لوازم پک و هدیه کاغذ کادو

 

قیمت لوازم پک و هدیه

شاید به نظر برسد که لوازم پک و هدیه که قیمتی ندارند و نیاز به بررسی نیست! اما باید بگویم قیمت لوازم پک و هدیه اندک است اما قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود. گاهی آنقدر خرد و ریزه به جعبه هدیه اضافه می‌کنیم که قیمت لوازم پک و هدیه از خود هدیه بیشتر می‌شود. پس در خرید لوازم پک و هدیه هم به قیمت آن توجه کنید و هم تعداد وسایلی که به دور کادوی خود می‌چینید.

جعبه یا کادو 

به طور کلی کادو یا پک کردن هدیه کاری محترمانه است حالا با توجه به مناسبتی که هدیه را برای آن تهیه کرده‌ایم و همچنین نوع ارتباطمان با طرف مقابل می‌توانیم از چند طریق هدیه را کاور کنیم. ساده‌ترین راه استفاده از کاغذ کادو هست است این برای هدیه‌هایی که جعبه کارتونی دارند مناسب است. بعضی هدیه‌ها را که دارای جعبه‌های مخصوص هستند مثل جعبه جواهرات یا جعبه ساعت یا عینک می‌توان در یک ساک دستی زیبا گذاشت و هدیه داد اما استفاده از جعبه برای هدیه و افزودن چند گیفت یادگاری به آن سنگ تمام گذاشتن است.

در خرید لوازم پک و هدیه به چه نکاتی باید توجه کرد

همان طور که در انتخاب و خرید هدیه باید به نکات مهمی توجه کنیم در خرید لوازم پک و هدیه و همچنین مدل بسته بندی هدیه نیز باید دقت لازم را داشته باشیم که مبادا با یک انتخاب نامناسب، به قول معروف توی ذوق هدیه گیرنده بزنیم!

خرید لوازم پک و هدیه جعبه قلبی

خرید لوازم پک و هدیه جعبه قلبی

 

علایق هدیه گیرنده

بهترین گزینه برای هرکس دریافت چیزی است که به آن علاقه دارد یا نیاز دارد. ما نباید هدیه را متناسب به میل و علاقه خودمان بخریم بلکه باید به طرف مقابل نشان بدهیم که ما آنقدر به تو توجه داشته‌ایم که نیاز یا علاقه تو را می‌دانیم. البته اگر هدیه برای فردی است که زیاد با او آشنایی نداریم یا ارتباط رسمی داریم بهتر است متناسب با نوع رابطه خرید کنیم مثلا اگر با رئیس یا همکارمان یک رابطه رسمی داریم و از روحیاتش شناختی نداریم  بهتر است هدیه یک وسیله خیلی شخصی نباشد در این موارد هدیه دادن کتاب یا یک ست کیف و کمربند شاید بد نباشد. بسته بندی هدیه هم به همین صورت باید با توجه به علاقه طرف مقابل باشد. مثلا اگر دوست شما فردی احساسی است استفاده از رنگهای گرم و گل در پک او را خوشحال می‌کند و اگر فردی است که به هنرهای سنتی علاقه دارد شاید ساک دستی با طرح کاشی‌کاری برایش جذاب باشد یا قرار دادن یک جعبه موزیکال در پک هدیه‌ی او.

خرید لوازم پک و هدیه متناسب با موضوع 

توجه داشته باشید بهتر است هدیه با مناسبت یا موضوعی که به خاطر آن هدیه را تهیه کرده‌اید، تناسب داشته باشد. مثلا برای دوستی که در کنکور موفق شده است وسایل مورد نیاز یک دانشجو می‌تواند گزینه خوبی باشد. یا مثلا در ولنتاین بهتر است وسیله شخصی مثل ادکلن یا لوازم آرایش یا لباس و.. بخرید و خرید لوازم منزل به این مناسبت چندان جالب نیست. برای مناسبتهایی مثل ولنتاین تکلیف روشن است، پک ها معمولا با شکلات و گل قرمز پر می‌شوند. اضافه کردن جاکلیدی خرسی یا قلب شاخه‌ای به پک هم آن را جذاب می‌کند. ولی اگر مناسبت هدیه، کاری یا رسمی باشد انتخاب پک یا بسته بندی هم متفاوت می‌شود. برای این مناسبتها می توان از محصولات چرم استفاده کرد که معمولا پک چوبی یا چرمی زیبایی با خود دارند و یا اگر هدیه برای تبریک ارتقای شغلی است می‌توانید از یک ساک با طرح رسمی به همراه کارت تبریک استفاده کنید.

۲۲۵۱۲۹

 

خرید لوازم پک و هدیه در اشکال مختلف

همان طور که گفتیم بسته بندی هدیه می‌تواند از کادو پیچ کردن با یک کاغذ کادو شروع شود و تا یک چمدان کوچک و کامل ادامه پیدا کند. این به حسن سلیقه و خواست شما بستگی دارد. ما در هاکان مد تلاش کرده‌ایم هر آنچه برای داشتن یک پک زیبا مهم و لازم است را در اختیار شما قرار دهیم. این دسته شامل انواع جعبه‌ هدیه در مدلهای چوبی، مقوایی و چرمی، ساک دستی به اضافه‌ی همه‌ی آن چیزی که به عنوان ملزومات پک مورد استفاده قرار می‌گیرد، می‌شود از جمله وسایل فانتزی، گل مصنوعی، جاکلیدی، قلب شاخه‌ای و گیره‌های رنگی می‌شود. می‌توانید با خرید لوازم پک و هدیه یک پکیج زیبای مناسبتی را خودتان به راحتی در منزل آماده کرده و به عزیزانتان هدیه کنید.