نیم ست های زنانه

خرید نقره

بسیار شنیده‌ایم که سخن نقره و سکوت طلاست. این دو فلز ارزشمند از دیرباز مورد علاقه انسانها بوده‌اند. از آنها برای ساختن ظروف و ابزار و زیورآلات و حتی بارها در ضرب المثل ها و ارزش گذاریهای کلامی استفاده کرده‌اند. تاثیرات مثبت این دو فلز در سلامتی و زیبایی، میل و علاقۀ همگان را برانگیخت و کاربرد آنها را گسترش داد.

در گذشته های بسیار دور زیور کردن فقط مختص به خانم ها نبود و آقایان به ویژه اقشار مرفه، اعیان، پادشاهان و درباریان از مصرف کنندگان اصلی زیورآلات خصوصا طلا و نقره بودند.

حتما شما هم به این فکر می کنید که با افزایش سرسام­‌آور قیمت طلا، خرید آن مخصوصا در تعداد و تنوع بالا کاری محال است. حق دارید من هم همین طور فکر می‌کنم. از طرفی با حرف و حدیث هایی که درباره مضرات استفاده از طلا برای آقایان شنیده می‌شود، زوج هایی که علاقه به ست کردن دارند، بلاتکلیف شده اند. به همین دلیل عاشقان زیورآلات به خرید نقره‌جات علاقه بیشتری نشان می‌دهند.

سرویس نقره

شاید انتظار نداشتید که در بین محصولات هاکان مد به نقره‌جات بر بخورید! اما دوست من درست دیده‌اید، هر جا که زیبایی و کیفیت و قیمت مطلوب کنار هم جمع شوند، هاکان مد یار چهارم آنهاست. ارائه انواع گردنبد و پلاک، نیم ست، دستبند، انگشتر، سرویس کامل، گوشواره،زنجیر و حلقۀ ست برای زوج های زیباپسند، در برنامه کاری ما است.

 چرا که نقره، به چند دلیل بهترین جایگزین یا حتی همنشین  برای طلا است. نقره با وجود قیمت به مراتب پایین تر از طلا بازهم از فلزات ارزشمند است که بازار خاص خود را دارد و شما هر زمان که بخواهید می‌توانید نقره خود را با قیمت روز آن بفروشید پس خرید نقره می‌تواند یک سرمایه گذاری کوچک باشد.

ضدحساسیت بودن نقره نسبت به فلزات دیگر آن را برای افرادی که آلرژی های پوستی دارند بسیار خوشایند کرده است.

براقی و ظرافت زیورآلاتی که از نقره ساخته می­شود زیبایی شگفت انگیزی را ایجاد می­کند به طوری که اکثر خانم ها در جعبه جواهرات خود چند قطعه نقره دارند و آقایانی هم که به سنگهای قیمتی و خواص آنها آگاه هستند اغلب ترجیح می دهند که این سنگ را با رکابی از نقره به دست داشته باشند.

می­توانید در عکس ها و ویدئوها، ظرافت و تنوع این محصولات را دقیق ببینید و حس کسی را داشته باشید که آنها را از نزدیک دیده و لمس کرده. بعد از این انتخاب با شماست، تضمین کیفیت با ما.