mid
small top
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
small mid
top

محبوب ترین محصولات

small down

بلک فرایدی یا جمعه سیاه

جمعه سیاه یا همان black Friday به روز بعد از تعطیلات شکرگزاری در کشورهایی مثل آمریکا گفته می‌شود که از قدیم و به طور سنتی، جزو تعطیلات بسیاری از شرکت‌ها بوده و هست، اما آن چیزی که این جمعه را متفاوت و تبدیل به بلک فرایدی می‌کند، خرید و فروش‌های بزرگ در این روز است.

در این جمعه هیجان انگیز، فروشگاه‌های مختلف عمدتا بزرگ و زنجیره‌ای، محصولات خود را با تخفیفات بزرگ عرضه می‌کنند؛ تخفیفاتی که منجر به حجم بالای معاملات و خرید و فروش (black friday deals) در یک روز می‌شوند. به طور قاطعانه نمی‌توان گفت که فلسفه بلک فرایدی چیست ، اما بسیاری افراد آن را ایجاد امکان خرید برای تمامی اقشار پیش از عید کریسمس می‌دانند. در ادامه بیشتر با بلک فرایدی از جمله بلک فرایدی دیجی کالا آشنا خواهید شد.

سوالات متداول بلک‌فرایدی

آیا امکان خرید حضوری وجود دارد؟

بله! هاکان مد دارای ده سال سابقه فروش حضوری و مجازی است. در حال حاضر خرید حضوری از فروشگاه مرکزی واقع در شهر دزفول، خیابان آفرینش ، بین خیابان عارف و دهقان ، فروشگاه هاکان مد امکان پذیر است و  باتوجه به سابقه درخشان در امر خرید و فروش و کسب مهارتهای نوین کسب و کار در حال اعطای نمایندگی به سایر شهرهای استان و کشور می‌باشد و به زودی می‌توانید در شهر محل سکونت خود از نمایندگی هاکان مد به صورت حضوری خرید کنید.

تضمین اصالت کالا به چه صورت است؟

یکی از سوالات متداول همین است باید عرض کنم هاکان مد با توجه به سابقه طولانی در خرید و فروش و شناخت محصولات اصل و برند، به ویژه در زمینه عطر و ادکلن، ساعت، عینک و چرم  روی هر دسته محصول ضمانت خاصی دارد. مثلا برای ساعتها ، باتری تا ۵ سال و موتور تا یکسال ضمانت دارد که همین اصالت محصول را نشان می‌دهد.

منو
خانه
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من