نمایش 1–32 از 308 نتیجه

ادکلنی برای تمام فصول

از دسته افرادی هستید که دوست دارید عطر امضای خودتان را داشته باشید؟ دوست دارید همه شما را با یک بوی خاص به‌خاطر بیاورند؟ مایلید هرگاه و هرجا این بو را استشمام کردند به یاد شما بیفتند؟ این هم یک ایده جالب برای انتخاب عطر و ادکلن است. اما انتخابی بسیار سخت است. چطور می‌شود یک عطر را برای تمام فصول چه فصلهای گرم و چه فصلهای سرد سال استفاده کرد؟ و آیا ادکنی وجود دارد که هم برای مهمانی‌های رسمی و جلسات کاری مناسب باشد و هم برای روزهای گرم تابستان و هنگام ورزش وتفریح.

به نظر شما این ادکلن چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ چه رایحه و طبعی است که همیشه مطلوب و خواستنی باشد و یا میزان پخش بو و ماندگاری ادکلن تا چه اندازه مهم است؟

 

ادکلن تمام فصول

ادکلن تمام فصول

 

تجربه نشان داده که ادکلن های ملایم و با طبع معتدل تقریبا محبوبیت بیشتری دارند. ادکلن هایی که رایحه آنها نه خیلی تند و تلخ نه خیلی ترش و شیرین باشد و و در ترکیباتش به نوعی از هر باغی گلی چیده و خودش را کامل تسلیم یک گروه بویایی نکرده باشد. ممکن است در این ادکلن ها یک نت غالب شود اما این غلبه به اندازه‌ای نیست که دیگر نتها شکست داده و محبوس کند. در واقع این ادکلن ها یک جامعه متمدن هستند که همه گروه های بویی در صلح و صفا کنار هم زندگی می کنند و نت پایه فقط بستر این تعامل را فراهم کرده است.

 

 

ادکلن تمام فصول کرید

ادکلن تمام فصول کرید اونتوس

 

 

اسپری کرید اونتوس مردانه | Creed Aventus

اسپری کرید اونتوس مردانه 

 

 

ادکلن مناسب برای تمام فصول

کرید اونتوس نامی آشنا و محبوب که یک چایپر میوه‌ای جذاب است و با اینکه کمی بیش از ده سال از ورودش به دنیای عطر و ادکلن نمی‌گذرد چنان برای همگان جذاب بوده که در صدر پرفروشهای این چند سال قرار گرفته است.  انواع اسپری و بادی اسپلش آن توسط شرکتهای ایرانی و ترکی و سایر کشورها ساخته می‌شود و این نشان دهنده‌ی میزان محبوبیت رایحه این ادکلن است. شاید علت جذابیتش ترکیب شور و نشاط جوانی با وقار و بزرگ منشی دوران میانسالی است . ترکیبی از جنگ و صلح، سفید و سیاه، شور و آرامش به این ادکلن قدرتی شگفت‌انگیز داده است.

 

ادکلن تمام فصول پور هوم

ادکلن تمام فصول ورساچه پور هوم

 

ورساچه پور هوم نیز به علت داشتن آکوردهای مرکباتی، آروماتیک، ادویه‌ای خنک، گل‌فام، رز و ترکیبات سبز در اصل ترکیبی از طبعهای گرم و خنک است و این باعث حفظ تعادل در این ادکلن شده. لیموترش، بهارنارنج، ترنج  دارای طبع خنک و رز سنتیفولیا  دانه توکا و کهربای موجود در آن طبع گرمی دارند. ترکیب میوه و گل و مشک و ریشه گیهان در اصل سه گروه بویایی را در خود جا داده است.

 

 

ادکلن لالیک روه د اینفینی Reve d infini

ادکلن لالیک روه د اینفینی کنار جعبه

در میان ادکلن های زنانه نیز لالیک لامور، لالیک روه د اینفینی و کالوین کلین شیر بیوتی از ادکلن های معتدل و ملایم هستند که برای تمام فصول مناسب هستند. اغلب این ادکلن ها بادی اسپلش و یا اسپری نیز دارند که برای روزهای تابستانی یا هنگام ورزش می‌توانند جایگزین خوبی برای خود ادکلن باشند.

 

ادکلن کالوین کلین شیر بیوتی | CK Sheer Beauty

ادکلن شری بیوتی از روبرو