نمایش 1–12 از 366 نتیجه

ادکلن 212 وی ای پی طلایی اورجینال ۸۰ میل | CAROLINA HERRERA – 212VIP

4,232,250 تومان
خرید ادکلن 212 وی ای پی طلایی اورجینال ۸۰ میل  خرید ادکلن 212 وی ای پی طلایی اورجینال ۸۰ میل

ادکلن دیور هوم اینتنس روونا 30 میل | Rovena Homme Entience

149,000 تومان
خرید ادکلن دیور هوم اینتنس روونا 30 میل اگر علاقه‌مند به روایح شیرین هستید، ادکلن دیور هوم اینتنس روونا 30

ادکلن ایو سن لورن بلک اوپیوم روونا 30 میل | Rovena Black opuom

149,000 تومان
خرید ادکلن ایو سن لورن بلک اوپیوم روونا 30 میل اگر علاقه‌مند به روایح شیرین هستید، ادکلن ایو سن لورن

ادکلن مارلی پگاسوس روونا 30 میل | Rovena Pigasis

149,000 تومان
خرید ادکلن مارلی پگاسوس روونا 30 میل اگر علاقه مند به روایح گرم هستید در خرید ادکلن مارلی پگاسوس روونا

ادکلن مرسدس بنز ساین اورجینال ۱۰۰ میل | Mercedes-Benz- Mercedes-Benz Sign

3,150,000 تومان
خرید ادکلن مرسدس بنز ساین اورجینال ۱۰۰ میل عطرهای تلخ محبوب کسانی هستند که همیشه دوست دارند مرموز و دست

ادکلن اینویکتوس ویکتوری پاکورابان اورجینال ۱۰۰ میل | Paco Rabanne Invictus Victory

5,472,000 تومان
خرید ادکلن اینویکتوس ویکتوری پاکورابان اورجینال ۱۰۰ میل اگر علاقه‌مند به روایح شیرین هستید، ادکلن اینویکتوس ویکتوری پاکورابان اورجینال ۱۰۰

ادکلن مارک جاکوبز دکادنس فراگرنس ورد ۱۰۰ میل | Fragrance world Delores pour femme

429,000 تومان
خرید ادکلن مارک جاکوبز دکادنس فراگرنس ورد ۱۰۰ میل در خرید ادکلن مارک جاکوبز دکادنس فراگرنس ورد ۱۰۰ میل چه

ادکلن مینیاتوری اسمارت کلوین کلین ایفوریا 25 میل کد 201 | Smart Collection Euphoria Calvin Klein

95,000 تومان
خرید ادکلن مینیاتوری اسمارت کلوین کلین ایفوریا 25 میل کد 201 اگر علاقه‌مند به روایح شیرین هستید، ادکلن مینیاتوری اسمارت

ادکلن مینیاتوری اسمارت 475 گود گرل زنانه 25 میل | Smart Collection Good Girl Carolina Herrera

119,000 تومان
خرید ادکلن مینیاتوری اسمارت 475 گود گرل زنانه 25 میل اگر علاقه‌مند به روایح شیرین هستید، ادکلن مینیاتوری اسمارت 475

ادکلن لانکوم ترزور میدنایت رز حارث 100 میل | Hares Midnght roos lancom

469,000 تومان
خرید ادکلن لانکوم ترزور میدنایت رز حارث 100 میل خرید ادکلن لانکوم ترزور میدنایت رز حارث 100 میل برای افرادی

ادکلن بای کیلیان آنجلز شیر فراگرنس ورد ۱۰۰ میل | Fragrance world Cocktail intense

459,000 تومان
خرید ادکلن بای کیلیان آنجلز شیر فراگرنس ورد ۱۰۰ میل در خرید ادکلن بای کیلیان آنجلز شیر فراگرنس ورد ۱۰۰

ادکلن پارفومز د مارلی کارلایل فرگرانس 100 میل | Fragrance world Carlisle

429,000 تومان
خرید ادکلن پارفومز د مارلی کارلایل فرگرانس 100 میل در خرید ادکلن پارفومز د مارلی کارلایل فرگرانس 100 میل چه

عطر گرم ، جذاب و دلنشین

چقدر با طبع و رایحه عطرها آشنایی دارید؟

آیا می‌‎دانید عطر گرم با چه مزاجی سازگاری بیشتری دارد؟

روح و جسم انسان همیشه به دنبال تعادل و آرامش است. اگر دیده باشید همین که قسمتی از بدن آسیب می‌بیند یا خراشی برمی‌دارد سیستم دفاعی بلافاصله به کار می‌افتد تا بدن را از عارضه و مشکل در امان بدارد. روح انسان هم همین مکانیزم را دارد اما نیاز به هوشیاری بیشتری برای استفاده از این مکانیزم وجود دارد. وقتی می‌ترسیم یا احساس خطر می‌کنیم ناخودآگاه احساس سرما می‌کنیم حتما شنیده‌اید کسی بگوید با پیش آمدن فلان اتفاق عرق سردی بر تنم نشست! این تاثیر روح بر جسم است. 

عطر گرم زنانه

 

تاثیر عطر گرم

نقطه‌ی مقابل این اتفاق هنگامی است که وارد فضایی طبیعی و خوشبو و خوشایند می‌شویم حس می‌کنیم حال جسمیمان هم بهتر می‌شود و شادابی و انرژی بیشتری داریم. همین تاثیر را عطرها بر روان ما دارند. یک عطر گرم در هوای زمستانی می‌تواند مثل یک پالتو شما را در بر بگیرد.
هر عطر مثل تمام چیزهای موجود در طبیعت دارای طبع و خاصیتی مخصوص به خود است همانطور که هر غذایی تاثیر خاص خود را بر بدن ما می‌گذارد، هر عطری هم تاثرات ویژه خود را بر روح و روان ما خواهد داشت. دقت کنید که هنگام ورزش و فعالیت که تعرق زیاد می‌شود اولین نگرانی شما در مواجه با دیگران چیست؟ نکند بوی عرقم بد و آزار دهنده باش!

برای برطرف کردن این نگرانی چه راهی بهتر است از یک ادکلن خنک که هم خوشبو کند و هم دمای بدن را تعدیل کند و آرامش را به شما برگرداند.

در فصل سرما علاوه بر حس سرما در وجود خود، گاهی نگرانیم که هنگام رفتن به مهمانی لباسمان از رطوبت هوا بوی نم گرفته باش و در نظر دیگران خوشایند نباشد. استفاده از یک ادکلن گرم نه تنها شما را خوشبو می‌کند بلکه حس آرامش بیشتری نیز در طرف مقابلتان ایجاد می‌کند. اگر در این مورد شک دارد ادکلن های گرم را در فصول پاییز و زمستان استفاده کنید تا معجزه عطرها را ببینید.

ترکیبات عطر گرم

ترکیبات عطر گرم

ادکلن و عطر گرم برای افراد سرد مزاج مانند داروی مصلح است. این افراد اگر تمام طول سال از این عطرها استفاده کنند احساس خوشایندی دارند. عطر گرم به این افراد، انرژی می‌دهد و باعث می‌شود کارهای روزمره خود را با نشاط بیشتری انجام دهند. افراد گرم مزاج اما بهتر است در فصول سرد از عطر گرم استفاده کنند. برای این افراد فصل پاییز و زمستان بهترین فصلهاست. فعالیت و تحرکشان از همیشه بیشتر است پس استفاده از یک ادکلن گرم لذت آنها را چند برابر می کند. ادکلن گرم معمولا با یک را یحه همراه هست یا گرم و شیرین است یا گرم و تلخ. گرم و تند هم تا حدودی ترکیب بدی نیست اما معمولا گرم را با ترش همراه نمی کنند. رایحه ترش و خنک یک زوج موفق هستند.

عطر گرم و شیرین

عطر گرم و شیرین بیشتر مطلوب افراد خوش اخلاق و اجتماعی است. این افراد میزبانان خوبی هستند و هیچکس از همنشینی و هم صحبتی با آنها خسته نمی‌شود. بشاش و پرانرژی هستند و  شخصیتی رویاپرداز دارند. سادگی و صمیمیت در رفتار آنها موج می‌زند. عطرهایی با رایحه‌های مرکبات،گلها و وانیل جز عطرهای شیرین هستند. عطر گرم و شیرین در بین خانمها طرفداران بیشتری دارند اما آقایان هم به این رایحه کم میل نیستند مخصوصا برای مهمانی‌های شبانه و دورهمی عالی است.

ادکلن دیویدوف د بریلیانت گیم | Davidoff The

ادکلن دیویدوف گیم

عطر گرم و شیرین زنانه

عطرهای گرم زنانه بیشتر رایحه وانیل و شکلات و گل دارند و به نوعی کدبانو بودن صاحب خود را به نمایش می‌گذارند. استفاده از عطر گرم و شیرین به زنها احساس خوشایند بودن و آرامش می‌دهد. کمک می‌کند که با احساس اعتماد به نفس بیشتری در جمع حاضر شوند.

یکی از برندهای بسیار معروف که عطرهای گرم و شیرین زنانه را ارائه می‌دهد شنل است. کوکو شنل یک عطر ملایم و شیرین است. 

گودگرل عطر گرم، شیرین و تلخ

برند کارولینا هررا دست به ابتکار جالبی زده است عطری با نام گود گرل یعنی دختر خوب، این اسم در واقع طعنه‌ای به محدودیتهای جامعه برای دختران است. این عطر می خواهد دختران در عین شیرینی ذاتی، گرم و اندکی تلخ باشند و جسارت خود را به دیگران نشان بدهند. برای اثبات این مفهوم، طراحی بطری خود را شبیه به یک کفش پاشنه بلند زنانه انجام داده یعنی با قدرت زنانگی خود پیش برو.

ادکلن زنانه گودگرل اورجینال Carolina Herrera Good Girl

عطر گرم و شیرین مردانه

نظر مردها درباره عطر شیرین متفاوت است برخی مردان این رایحه را با خشونت همنوعان خود منطبق نمی‌دانند و برخی معتقدند که اتفاقا این شیرینی برای تعادل بخشیدن به جدیت بیش از حد مردان لازم است. برند شنل در تولید عطر گرم مردانه هم پیشرو بوده و ادکلن آلور پور هوک را وارد بازر کرده. 

ادکلن بنتلی مومنتوم اینتنس، گرم و شیرین مردانه

رایحه ابتدایی عطر با بوی شیرین و گرم عنبرسائل آغاز می شود که رایحه گیاهی و کمی تلخ از اسطوخدوس نیز در کنارش قرار دارد و حسی مردانه و شیک به شیرینی عطر اضافه می کند. با گذر زمان و با اضافه شدن گل شعمدانی به ترکیبات عطر، رایحه ملایم تر و متعادل تر شده و در نهایت ترکیبی تلخ و شیرین و کمی گلی شکل می گیرد که حسی جذاب و شکیل و مردانه دارد.

ادکلن گرم و شیرین

عطر گرم و تلخ

نوبتی هم که باشد نوبت تلخ‌بازان عزیز است که طرفدار پروپاقرص قهوه و رایحه‌های تلخ هستند. اغلب عطرهای تلخ را می‌توان از روی شیشه مشکی یا تیره عطر تشخیص دارد. اگر دقت کرده باشید ساختار بطری اکثر عطرها معروف تلخ مثل بلک افغان و یا لالیک انکر نویر و… به همین شکل هستند. لالیک (Lalique) از برندهایی است که در عطر گرم و تلخ، هم زنانه و هم مردانه ادکلنهای موفقی را وارد بازار کرده است.

عطر گرم و تلخ مردانه

مردان همیشه دوست دارند مرموز و دست نیافتنی به نظر به رسند. استفاده از ادکلن تلخ شاید به این حس آنها می افزاید. افرادی که عطر گرم و تلخ را می پسندند اغلب شخصیت بسیار قوی و باثباتی دارند اما چندان اهل معاشرت نیستند. دوستان کم اما روابط پایداری دارند.

ادکلن مردانه لالیک انکرنویرای ال اکستریم

این ادکلن  مشکی یا چوبی مناسب آقایان جوان و میانسالی است که به سمت اهداف خود پیش می‌‌روند و طعم شیرین پیروزی را می‌چشند. این عطر بویی مرموز، عمیق و غیرعادی داشته و برای مردان مدرن و امروزی بهترین انتخاب است. وقتی این ادکلن مردانه محبوب و معروف را روی پوست و یا محل نبض خود اسپری کنید، بوی چوب سرو شما را به خلسه‌‌ای عمیق خواهد برد. با گذشت زمان، شاهد جانشینی بوی گیاه خس خس و چوب کشمیر در رایحۀ این عطرمردانه جذاب خواهید بود. در کل این ادوپرفیوم بویی مثل رایحۀ چوب سوخته از خود به جا می‌گذارد. خط نت‌های این عطر، حتی وقتی از اتاقی که در آن بودید خارج می‌شوید، همچنان حس می‌شود.  این عطر مورد پسند افراد صبور و مهربان، خلاق و با هوش و مستقل است.

ادکلن مردانه لالیک انکرنویرای ال اکستریم اورجینال

عطر گرم و تلخ زنانه

خانمها به خاطر روحیه لطیفتری که دارند معمولا از رایحه‌های ملایم استفاده می‌کردند اما امروزه که زنان فعالیت اجتماعی بیشتری دارند و روحیاتشان کمی تغییر کرده تمایلشان برای استفاده کردن از المانهای قوی تر بیشتر شده است. زنها باشگاه بدنسازی می روند، مدام رانندگی می‌کنند، یک مجموعه اداری یا کارخانه را مدیریت می‌کنند و عطر گرم و تلخ می‌زنند! به همین سادگی!

ادکلن زنانه ورساچه کریستال نویر،عطر گرم زنانه

 در بین انوع لوازم آرایشی زنانه این عطر تلخ و گرم مناسب برای افرادی است که در کارها مصمم هستند و تمایل ندارند تا زندگی شان دست خوش تغییرات ناگهانی باشد. مخصوصا برای خانمهای با ارده و مستقل گزینه بسیار مناسبی است. این عطر با رایحه‌ای گرم که آن را بیشتر از گل یاسمن، نارگیل و فلفل سیاه موجود در ترکیباتش به دست می‌آورد، بهترین انتخاب برای شبهای سرد و برفی زمستانی و یا میهمانی‌های رسمی و شبانه

می‌باشد.

ادکلن زنانه ورساچه کریستال عطر گرم نویر (ورساچه مشکی)