نمایش 1–32 از 320 نتیجه

ادکلن خنک و تابستان گرم

تا حالا شده از کنار کسی عبور کنید و بوی خوش و ادکلن خنک او شما را متوقف کند؟

انگار نسیمی دلنشین به صورت شما خورده و حس خستگی را اگر شده برای یک لحظه از شما زدوده است. آیا دوست ندارید این رایحه جذاب در روزهای گرم سال همراه همیشگی شما باشد تا از حس لذتبخش و نشاط آورش همیشه بهره ببرید؟
چرا ادکلنهای خنک در کشور ما طرفداران زیادی دارد. کشور ما به علت داشتن موقعیت جغرافیایی خاص خود معروف به چهارفصل است یعنی از گرمای 60 درجه در تابستان جنوب تا سرمای منفی 20 درجه در ارتفاعات را در خود دارد اما در مجموع در بیشتر مناطق مرکزی و جنوبی خود آب و هوایی گرم و تقریبا خشک دارد که گاهی در تابستان طاقت فرسا می‌شود.
در این مناطق تمایل به خنک کننده ها از کولر و وسایل سرمایشی گرفته تا خوراکی های سرد مانند خاکشیر و ادکلن خنک بیشتر از سایر روایح است.

 

ترکیبات ادکلن خنک

ادکلن خنک عطری است که پایه‌ی آن آب و مرکبات است و اسپری کردن آنها حس طراوت شبنم نشسته بر گل را منتقل می‌کند. در این عطرها معمولا از رایحه های گلی و مرکباتی و اقیانوس استفاده می‌شود. این عطرها معمولا بوی تمیزی، جوانی و انرژی می‌دهند. این عطرها معمولا در نام خود کلمه واتر یا آکوا(آب)، آیس( یخ) و کول(سرد) دارند که محتوای آنها را به خوبی نشان می‌دهد مانند آکوا بولگاری پورهوم و بنتون کلد و دیویدوف کول واتر وومن.

شیشه این عطرها معمولا به رنگ روشن و یا رنگهای خنثی است که نشان دهنده محتوای خنک و احساس سبکی و شفافیت این عطرهاست مانند ورساچه برایت کریستال. ترکیب شدن طبع خنک با شیرین مثل یک شربت نشاط آور است. ترکیب خنک با ترش شما را یاد لیموناد انرژی بخش می اندازد و ترکیب خنک و تلخ یک حنتلمن خونسرد است.

 

ادکلن خنک و شیرین

پخش بوی عطرهای خنک اغلب فوق‌العاده خوب است چرا که قرار است بوی ناخوشایند عرق را بپوشانند و در محیطهای باز تاثیرگذاری خود را داشته باشند. برای عطرهای گرم پخش بوی متوسط با ماندگاری بالا کفایت می‌کند اما عطر خنک به خاطر نوع کاربرد خود که بیشتر در هنگام کار و فعالیت یا ورزش و تفریح به کار می‌روند باید پخش بوی بهتری داشته باشند.

گرمای هوا به خودی خود به تبخیر عطر دامن می‌زند پس یک ادکلن خنک باید ماندگاری خوبی هم داشته باشد. البته اگر برای ساعتهای طولانی از منزل خارج می‌شوید یک نسخه جیبی از ادکلن خود را به همراه داشته باشید چرا که تمدید ادکلن در فصل تابستان لازم است.

ادکلن خنک و شیرین زنانه

در عطرهای خنک زنانه معمولا از یاسمن، سنبل و مریم استفاده می‌شود و از مرکبات نیز بیشتر لیمو، پرتقال، گریپ فروت را به کار می‌برند. زنان بشاش و اهل گردش و تفریح طرفداران ادکلن خنک و شیرین هستند. کسانی که عاشق شلوغی بازار و قدم زدن در پاک هستند. نه از خرید خسته می شوند و نه از دیدار دوستان.

ادکلن اکلت زنانه (لانوین اکلت)

ادکلن زنانه اکلت اورجینال از برند “لنوین” از عطرهای ملایم و بسیار زنانه است. رایحه این عطر دلنشین که ترکیبی از گلهای معطر و میوه هاست حس گردش در یک باغ بهاری را به شما می‌دهد. اگر شما شخصیتی آرام و مهربان دارید این عطر گزینه خوبی برای شماست. رایحه سبک، ملایم و شیرین این ادوپرفیوم حسی از آرامش و نشاط درونی را به اطرافیان شما منتقل می‌کند. نتهای این ادکلن که با گل صدتومانی و شکوفه هلو شروع می‌شود حس طراوت و شادابی را همان لحظه اول برای شما به همراه می‌آورد کمی تلخی از چای و عنبر و مشک با عطر دلبر یاس بنفش ترکیب شده و به رایحه سبز دانه پتی و سدر می‌رسد.

بطری این ادکلن شیشه شفاف و گرد مانندی است که در دست گرفتن این ادکلن را لذتبخش می‌کند و روی این بطری یک تصویر طلایی از یک مادر کودک است که مهر موجود در رایحه را نشان می‌دهد.

 

ادکلن خنک و شیرین مردانه

ادکلن خنک و شیرین مردانه اغلب مورد توجه مردان شوخ طبع و احتماعی است. افراد زودجوش و مهربان که کنار آنها به همه خوش می‌گذرد. در ادکلن‌های مردانه رایحه طالبی و آناناس با مشک و چوب صندل و خزه ترکیب خنک و شیرینی و کمی تند را ایجاد می‌کنند که روز گرم کسل‌ کننده تابستان را شاد و مفرح می‌کند.

اگر احساس خستگی و بی‌حوصلگی دارید یا از تعریق زیاد کلافه شده‌اید، یک ادکلن خنک و شیرین شما را حسابی سرحال می‌آورد.

 

ادکلن خنک و تلخ

ادکلن خنک می‌تواند تلخ باشد. سبک بویایی خنک و تلخ اغلب برای محیط های رسمی و کاری مناسب است برای افرادی که انگیزه قوی برای انجام امور خود دارند و تمرکزشان بیشتر بر کارها و اهداف خود است و از سرک کشیدن دیگران بیزار هستند. کمی روحیه جاه طلبانه دارند و به خود مغرورند. اگر در اطرافیان خود فردی با این مشخصات می‌شناسید این ادکلن را به او هدیه بدهید تا محبوب او شوید. این سبک ادکلن مورد علاقه مدیران و افراد مدیر مآب است. اما مراقب باشید در استفاده از این ادکلن تلخ زیاده روی نکنید که نشود شما را با یک من عسل خورد!

ادلکن خنک و تلخ زنانه

تمایل خانمها به لوازم آرایشی فقط به خاطر بحث زیبایی نیست بلکه بخشی از آن برای بهداشت و سلامت روان و جسم است. خانمها اکثرا به خاطر روحیه لطیف و ملایمی که دارند ادکلن خنک با رایحه شیرین را انتخاب می‌کنند اما همیشه خانمهای خاصی هم هستند که به دنبال ادکلنهای خاص می گردند و به خاطر شخصیت منحصر به فردی که دارند، عطرهای ویژه ای را استفاده می‌کنند. خانمهای مقتدر که در هر شغلی باشند به سمت مدیریت می رسند. در جلسات با تسلط کامل وارد می‌شوند و موفق بیرون می‌آیند.

ادکلن شیسیدو زن زنانه طلایی zen

عطر ادکلن شیسیدو زن گلد طلایی-Shiseido Zen، طراحی و فرمولاسیون این عطر توسط عطرساز مشهور و برجسته «Michel Almairac» انجام شده است. بطری این عطر خیلی شیک ساخته شده و به‌خوبی در دست بانوان جا می‌شود. این شیشه را «تایسوکه کیکوچی» (Taisuke Kikuchi) طراحی کرده است. روی این مکعب طلایی نشان زیبای شیسیدو و نام Zen را مشاهده می‌کنید. درپوش بطری شفاف است و طرح مکعب را به‌خوبی تکمیل می‌کند. این عطر حجمی برابر با ۱۰۰ میلی‌لیتر دارد و با توجه به غلظت خوبش تا مدت زیادی شما را از خرید عطر جدید بی‌نیاز می‌‎کند. به‌محض اولین اسپری از شیسیدو Zen روی پوست و محل نبضتان متوجه بوی پرتقال، نارنج، گریپ‌فروت، آناناس و گل رز خواهید شد. این ترکیب مرکباتی و میوه‌ای با بوی شیرینش شادی و انرژی را به شما هدیه می‌کند. در ادامه و پس از مدتی این نت‌ها جای خودشان را به نت‌های میانی می‌دهند. نت‌های میانی از گل فریزیا، گاردنیا، بنفشه، زنبق دره، نیلوفر و سیب قرمز ساخته شده‌اند. بوی این گل‌ها انرژی مثبت را در شما بیشتر می‌کنند. با گذشت زمانی طولانی‌تر شاهد جابجایی نت‌های میانی و پایانی خواهید شد. نت‌های پایانی از گیاه پاتچولی، چوب سدر، بخار معطر، عنبر و مشک ساخته می‌شوند. بوی این ترکیب هیجان و تمرکز ویژه‌ای را به شما هدیه می‌کند.

 

ادکلن خنک و تلخ مردانه

تقریبا می‌توان گفت از محبوبترین رایحه های مردانه، ادکلن خنک و تلخ است. به طور کلی مردان فکر می‌کنند هرچه ادکلن تلخ تر باشد بر جذابیت آنها خواهد افزود. این افراد شخصیتی با ثبات و قوی دارند و برای رسیدن به اهداف خود مصمم هستند. با این افراد به راحتی معامله کنید و از اینکه سر قول خود هستند مطمئن باشید. ادکلن خنک و تلخ به خوبی بوی تعرق را پوشش می‌دهد و برای روزهای گرم تابستان گزینه خوبیست. هم شیک باشید هم خوشبو.

ادکلن تروساردی اومو یومو

عطر ادکلن تروساردی یومو ۲۰۱۱-Trussardi Uomo 2011، که توسط Aurelien Guichard ساخته شده است، عطری است شاداب، کلاسیک و خوشبو که با رایحه سبز، تمیز و کمی تلخ ترنج و خزه بلوط آغاز می شود که حس طبیعی و ملایمی از گل بنفشه با آن ترکیب شده است. با گذر زمان حس گلی با اضافه شدن گل شمعدانی قدرت بیشتری پیدا می کند ولی همزمان تلخی ملایمی از چرم نیز جای خود را در بین دیگر روایح باز می کند تا در نهایت با رایحه ای شاداب، سبز و تلخ با پس زمینه ای گلدار و چرمی روبرو باشیم که حس کلاسیک و بسیار شیکی را انتقال می دهد.

 

ادکلن خنک و ترش

وقتی از ادکلن خنک  با عطر ترش حرف می‌زنیم ممکن است کسی که تجربه بو کردن ادکلن ترش را نداشته باشد فکر کند که بوی ترشیدگی از این ادکلن می ‌آید و جالب نیست. اما اگر یک بار ادکلن لالیک وایت را بو کرده باشید عاشق ادکلنهای خنک و ترش می‌شوید چرا که ترشی ملایم این عطرها از لیمو و ترنج است و چه چیزی از این خوشبوتر!

ادکلن خنک و ترش زنانه

به طور کلی ادکلن ترش بیشتر محبوب ورزشکاران است. خانمهای ورزشکاری خوب می‌دانند که معمولا تا ساعتی بعد از ورزش هنوز بدن در حال خنک کردن خود است و به همین دلیل تعریق ادامه دارد از طرفی ناچارند برای خروج از باشگاه مانتو و روپوش بپوشند و نگرانند که تمام لباسهای آنها بوی عرق بگیرد. استفاده از یک ادکلن خنک و ترش هم حس خوشایند خنک شدن را به شما می‌دهد و نگرانی شما را برطرف می‌کند. ادکلنهای زنانه اغلب ترکیبی از ترش و شیرین هستند.

ادکلن رصاصی چستیتی

ادکلن رصاصی چستیتی زنانه ۱۰۰ میل Rasasi Chastity Women عطری است شاداب و گلدار که با رایحه تند و تیز دریایی و مرکباتی ترش و شیرین آغاز می‌شود که از همان ابتدا نوید رایحه ای تابستاتی را می‌دهد. با گذر زمان رایحه عطر شیرین تر و ملایم تر شده اما کماکان حس شاداب و تند و تیز دریایی خود را حفظ می کند و در این مرحله رایحه ملایمی از گل یاس نیز به جمع دیگر روایح اضافه می‌شود تا ملایمتی گل دار و زنانه به عطر اضافه کند.

این عطر مخصوص بانوانی جوان و جذاب می باشد با رایحه ای خنک خود بهترین انتخاب برای روزهای بهاری است.

ادکلن خنک و ترش مردانه

استفاده از ادکلن خنک و ترش مردانه بین مردان ورزشکار بسیار رایج است. محبوبیت این رایحه به قدری است که علاوه بر ادکلن از بادی اسپلش های خنک و ترش نیز استقبال زیادی شده است. این ادکلن که پایه‌ی اصلی آن مرکبات است برای افراد اکتیو، پرانرژی و سرزنده ساخته شده است. ادکلن ترش دست مثل یک لیوان شربت پرتقال، نشاط آور و لذتبخش است.

ادکلن مردانه کلینیک هپی

ادکلن مردانه اورجینال هپی کلنیک را به خود اسپره کنید و به دل روزهای گرم تابستان بزنید و با دوستان و عزیزانتان لحظات شاد و پر نشاطی را تجربه کنید. رنگ نارنجی این ادکلن هم شور رنگ قرمز را دارد و هم شادی رنگ زرد را پس بی دلیل نیست که رایحه آن با لیمو ترش و پرتقال ماندارین شیرین شروع می‌شود. از همین ابتدا تعادل و لذت توامان شده اند. اضافه شدن گلهای معطر یاس و سوسن و رایحه لطیف رز با بوی چوب و سدر این ترکیب را به حد اعلای خود رسانده است. بطری خوش دست و مستطیلی حسی از ادکلن های کلاسیک را منتقل می‌کند. درپوش مشکی مکمل خوبی برای نارنجی است.