نمایش 1–12 از 207 نتیجه

ادکلن مون بلان لجند ادو پرفیوم فراگرنس ورد ۱۰۰ میل | Fragrance world Monte Leone Legende Gold

432,000 تومان
خرید ادکلن مون بلان لجند ادو پرفیوم فراگرنس ورد ۱۰۰ میل در خرید ادکلن مون بلان لجند ادو پرفیوم فراگرنس

ادکلن امپر مموریز اورجینال ۱۰۰ میل | Emper – Memories Emper

872,100 تومان
خرید ادکلن امپر مموریز اورجینال ۱۰۰ میل  خرید ادکلن امپر مموریز اورجینال ۱۰۰ میل برای چه کسانی جذاب است؟ سبک

ادکلن حیاتی لطافه فراگرنس ورد ۱۰۰ میل | Fragrance world Hyaati

459,000 تومان
خرید ادکلن حیاتی لطافه فراگرنس ورد ۱۰۰ میل در خرید ادکلن حیاتی لطافه فراگرنس ورد ۱۰۰ میل چه چیزی برای

ادکلن اسمارت 330 هوگو جاست دیفرنت 100 میل | Smart Collection 330 Hugo Just Different

219,000 تومان
خرید ادکلن اسمارت 330 هوگو جاست دیفرنت 100 میل عطرهای تلخ و تند محبوب کسانی هستند که همیشه دوست دارند

اسپری زنانه ضد تعریق سفید مشکی رکسونا | invisible on black and white clothes 200 ml

159,000 تومان
خرید اسپری زنانه ضد تعریق سفید مشکی رکسونا خوشبوکننده ها انواع گوناگونی دارند و هر کدام از آنها کاربرد خاص

ادکلن کارولینا هررا 212 مردانه روونا 30 میل | Rovena 313 Men

149,000 تومان
خرید ادکلن کارولینا هررا 212 مردانه روونا 30 میل سبک بویایی ادکلن کارولینا هررا 212 مردانه روونا 30 میل خنک

ادکلن مارلی پگاسوس روونا 30 میل | Rovena Pigasis

149,000 تومان
خرید ادکلن مارلی پگاسوس روونا 30 میل اگر علاقه مند به روایح گرم هستید در خرید ادکلن مارلی پگاسوس روونا

ادکلن مرسدس بنز سلکت دی اورجینال ۱۰۰ میل | Mercedes Benz Select Day

2,865,000 تومان
خرید ادکلن مرسدس بنز سلکت دی اورجینال ۱۰۰ میل سبک بویایی ادکلن مرسدس بنز سلکت دی اورجینال ۱۰۰ میل خنک

ادکلن ایوسن لورن وای لاو ۱۰۰ میل | Yves Saint Laurent

6,070,500 تومان
خرید ادکلن ایوسن لورن وای لاو ۱۰۰ میل  خرید ادکلن ایوسن لورن وای لاو ۱۰۰ میل برای چه کسانی جذاب

ادکلن مینیاتوری اسمارت هوگوبوس باتلد نایت 25 میل کد 495 | Smart Collection Boss Bottled Night

95,000 تومان
خرید ادکلن مینیاتوری اسمارت هوگوبوس باتلد نایت 25 میل کد 495 عطرهای تلخ محبوب کسانی هستند که همیشه دوست دارند

بادی اسپلش مردانه بلو چنل حارث ۲۶۰ میل | Bleu de Chanel

198,000 تومان
خرید بادی اسپلش مردانه بلو چنل حارث ۲۶۰ میل پیش از خرید بادی اسپلش مردانه بلو چنل حارث ۲۶۰ میل

بادی اسپلش مردانه ساواج حارث ۲۶۰ میل | Sauvage Dior

198,000 تومان
خرید بادی اسپلش مردانه ساواج حارث ۲۶۰ میل پیش از خرید بادی اسپلش مردانه ساواج حارث ۲۶۰ میل باید بدانیم

ایا می دانید چه افرادی به مزه‌ و عطر تلخ علاقه‌مند هستند؟

حتما شما هم شنیده‌اید که عطر تلخ مخصوص افرادی است که اعتماد به نفس بالایی دارند، مقتدر، آرام و سیاستمدار هستند و به کار مدیریتی علاقه‌مندند. افراد هدفمند که می‌دانند از زندگی چه می‌خواهند و با برنامه‌ریزی و حرکت آهسته و پیوسته به سمت آن حرکت می‌کنند.

افرادی خونگرم اما تودار که در نگاه و برخورد اول معمولا نمی‌شود به کنه وجود آنها پی برد و همیشه یک راز مگو را پشت چهره آرام و لبخند مهربان خود پنهان می‌کنند اما در عین حال بسیار قابل اعتماد هستند. افراد در کنار آن ها دلگرم و آرام هستند و با آسودگی خاطر مسائل خود را پیش آنها بازگو می‌کنند.

اما مگر انسان موجودی باهوش و با ذهنیتی پیچیده و روحی گسترده نیست؟ پس ممکن است کسی تمام این ویژگی ها را هم نداشته باشد اما از سر آگاهی و شناخت نسبت به عطرها و تاثیرات آنها از عطر تلخ استفاده کند. پس عطرها و رایحه ها و تاثیرگذاری آنها را بدان و به بهترین شکل از آنها استفاده کن تا هم خودت حس خوشایندی داشته باشی و هم دیگران از کنار تو بودن به لذت و آرامش برسند.

عطر تلخ تام فورد

آشنایی با ترکیبات عطر تلخ

چطور می‌توانیم بهترین عطر تلخ مردانه را بشناسیم. این عطر چه ترکیباتی باید داشته باشد؟ 

عطرهای تلخ کمی متفاوت با مزه های تلخ هستند. مزه تلخ گاهی خوشایند است مثل تلخی شکلات، قهوه، دانه هل و پوست لیمو اما بعضی وقتها مزه تلخ، آزاردهنده می‌شود. برخی داروهای گیاهی مثل مریم گلی به این شکل هستند. اما علم عطرسازی با آگاهی به رایحه و خواص گیاهان، انها را به کار می‌برد. استفاده از عطر تلخ میخک در یک ادکلن، به تنهایی نمی‌تواند خوشایند باشد اما یک عطار با شناخت رموز عطرها، آن را با رایحه ای ترکیب می‌کند که خوشایند و دلپذیر شود.

موثرترین گیاهان در ادکلنهای تلخ از این قرارند: چوب سوخته، قهوه، نعنا، دارچین، شکلات تلخ، تنباکو، چوب سدر، جوز، میخک و چرم. اضافه کردن یک یا چند عدد از این گیاهان می‌تواند یک ادکلن را تلخ اما خواستنی کند. شاید جالب باشد بدانید برگ گوجه فرنگی هم یکی ار تلخ کننده ها در دنیای عطرسازی است.

ترکیبات عطر تلخ

عطر تلخ زنانه

تعداد عطرهای گرم زنانه به نسبت سایر رایحه ها کمتر است. علت اینکه زنها این رایحه را کمتر می پسندند روشن نیست. بیشتر زنها را با عطر شیرین می‌شناسند. شاید شامه آنها این بو را دوست ندارد و یا شاید ذهنیت قدیمی که عطر تلخ را مختص به مردان می دانست باعث شده که زنان کمتری به این رایحه تمایل نشان دهند. به هر روی معروفترین عطرهای تلخ زنانه از تعداد انگشتان دو دست هم کمتر است. برای دادن تلخی به عطر زنانه اغلب از بلوط و خزه استفاده می‌کنند.

  • عطر ساهارا نوآر، از برند تام فورد
  • عطر دان، از برند کریستین دیور
  • عطر دولچه ویتا، از برند دولچه گابانا
  • عطر شالیمار، از برند گرلن
  • عطر مندیتوروز، از برند امگا
  • عطر دونا آکوآ از برند ولنتینو
  • عطر مرولیس الکسیر از برند هرمس
  • عطر کریستال نویر ورساچه

خرید عطر تلخ زنانه

خانمها در انتخاب لوازم آرایشی و عطر و ادکلن خود دقت بالایی دارند. اگر تا حالا استفاده از ادکلن تلخ را امتحان نکرده اید و قصد خرید عطر تلخ زنانه را دارید، پیشنهاد می کنم با یک عطر میانه شروع کنید. ادکلن گود گرل کارولینا هررا و یا کریستال نویر ورساچه در ترکیب خود تلخی ملایمی دارند که برای شما خوشایند خواهد بود. اگر از این عطرها لذت برید در مرحله بعد می توانید عطرهای تلختری و یا حتی از ادکلن های تلخ مردانه استفاده کنید.

ادکلن زنانه ورساچه کریستال نویر

این عطر تلخ و گرم مناسب برای افرادی است که در کارها مصمم هستند و تمایل ندارند تا زندگی شان دست خوش تغییرات ناگهانی باشد.مخصوصا برای خانم های با ارده و مستقل گزینه بسیار مناسبی است. این عطر با رایحه ای گرم که آن را بیشتر از گل یاسمن ،نارگیل و فلفل سیاه موجود در ترکیباتش به دست می آورد، بهترین انتخاب برای شب های سرد و برفی زمستانی و یا میهمانی های رسمی و شبانه می باشد. بطری کوچک با درپوش الماس گونه با رنگهای تیره این ادکلن حسی از رازگونگی و قوی بودن را منتقل می کند.

عطر تلخ زنانه ورساچه

عطر تلخ مردانه

رایجترین ادکلنهای تلخ ویژه مردان هستند. شاید این رایحه با سیستم فیزیولوژیک مردان یا روحیات آنها انطباق بیشتری داشته است که در طول سالها بارها و بارها مورد استقبال مردان قرار گرفته. تقریبا تمام برندها معتبر عطر و ادکلن یک یا دو نمونه‌ی بسیار پرفروش از این رایحه را تا سالها در لیست خود داشته اند. دیور، کرید و ناسوماتو از این برندها هستند. 

معروفترین عطر تلخ مردانه

عطر تلخ به چند ویژگی معروف است. سنگین، ماندگاری بالا، پخش بوی زیاد و بطری تیره رنگ، وجوه مشترک تمام نسخه های عطر تلخ هستند. فرقی نمی‌کند که رایحه تلخ و گرم باشد یا تلخ و خنک ساختار بطری آن، منسجم و مردانه و با کمترین ظرافت و تیره رنگ است.

عطر تلخ بیشتر مناسب برای مردان 22 سال به بالاست. جوانترها اگر هم بخواهند از عطر تلخ استفاده کنند اغلب مایل به عطر تلخ و خنک هستند. ورزش و تعرق زیاد، نیاز به عطری قوی دارد و چه از یک ادکلن تلخ بهتر.

عطر تلخ مردانه

ادکلن جگوار کلاسیک بلک عطر تلخ

عطر ادکلن جگوار کلاسیک بلک-Jaguar Classic Black، با رایحه ای خنک و تلخ حاصل نت های چوبی، بلوط، پرتقال تلخ، سیب سبز و آب دریا همچنین سبکی کلاسیک و فوق العاده قوی مخصوص فصول گرم سال روانه ی بازار شد . با نگاه اول به بطری کلاسیک و جذاب این جگوار، درخشش در و قاب بطری شما را خیره خواهد کرد. رنگ سیاه بطری، وزن و کنتراست عجیبی به آن می‌بخشد. نام کلاسیک از طراحی کلاسیک و ساده‌ی آن برگرفته شده است. با توجه به قیمت منطقی و نه‌چندان بالای این ادو تویلت، می‌توانید برای خوشحال کردن پدر، همسر یا دوست خود، این عطر را به او هدیه دهید. با اولین اسپری از جگوار کلاسیک بلک روی پوست و در محل نبض خود، متوجه بوی سیب، پرتقال ماندارین و نارنج خواهید شد. شیرینی این نت‌ها، شما را برای سفر با جگوار آماده می‌کند. پس از مدتی، نت‌‎های میانی جای این نت‌های ابتدایی را می‌گیرد. نت‌های میانی شامل آب دریا، گل شمعدانی، هل، جوز و چای می‌شوند. این نت‌ها، خنکی و تندی مطلوبی به فضای اطراف شما می‌بخشند. نت‌های انتهایی پس از مدتی طولانی، جانشین نت‌های میانی خواهند شد. سدر، خزه، بلوط، مشک، خس‌خس، دانه‌ی تونکا و چوب صندل عناصر تشکیل‌دهنده‌ی نت‌های پایانی هستند. تاثیر این نت‌ها تا انتهای مدت اثرگذاری کلاسیک بلک، روی محل اسپری باقی می‌ماند.

جگوار عطر تلخ و خنک

ادکلن دیویدوف د گیم

عطر ادکلن دیویدوف د گیم-Davidoff The Game، عطری است گرم و کمی میوه ای و تلخ. عطر در ابتدا با رایحه ای شیرین و گرم آغاز می شود که وجود رایحه میوه های سرو کوهی به آن حسی ترش و تند تیز و کمی شاداب می‌دهد .اما در ادامه عطر با اضافه شدن رایحه چوب ها و مقدار کمی نیز گل زنبق به صورت ملایم پودری و در عین حال تلخ و چوبی می‌شود.

طراحی شیشه‌ی این ادو تویلت نیز در این امر بی‌تأثیر نیست. یک بطری که بیش‌تر شبیه ژتون‌های روی هم چیده شده‌ی یک بازی است. دستی دوست‌داشتنی که هر بازیکنی دوست دارد در آخر بازی داشته باشد و شما از همان ابتدا مالک آن خواهید بود. یا شبیه یک ساختمان مرتفع. این عطر ساختاری کاملا شهری دارد.

عطر تلخ دیویدوف