نمایش 1–12 از 510 نتیجه

ادکلن خشایار شاه روونا ۱۰۰ میل | ROVENA Xerxes the great

439,000 تومان
خرید ادکلن خشایار شاه روونا ۱۰۰ میل ادکلن خشایار شاه روونا ۱۰۰ میل رایحه‌ای خنک و شیرین دارد. آیا دوست

ادکلن جیبی روونا کرید سیلور 30 میل کد 219 | ROVENA 219 Crest Silver

149,000 تومان
خرید ادکلن جیبی روونا کرید سیلور 30 میل کد 219 ادکلن جیبی روونا کرید سیلور 30 میل کد 219 رایحه‌ای

ادکلن مون بلان لجند ادو پرفیوم فراگرنس ورد ۱۰۰ میل | Fragrance world Monte Leone Legende Gold

432,000 تومان
خرید ادکلن مون بلان لجند ادو پرفیوم فراگرنس ورد ۱۰۰ میل در خرید ادکلن مون بلان لجند ادو پرفیوم فراگرنس

ادکلن حیاتی لطافه فراگرنس ورد ۱۰۰ میل | Fragrance world Hyaati

459,000 تومان
خرید ادکلن حیاتی لطافه فراگرنس ورد ۱۰۰ میل در خرید ادکلن حیاتی لطافه فراگرنس ورد ۱۰۰ میل چه چیزی برای

ادکلن اسمارت 330 هوگو جاست دیفرنت 100 میل | Smart Collection 330 Hugo Just Different

219,000 تومان
خرید ادکلن اسمارت 330 هوگو جاست دیفرنت 100 میل عطرهای تلخ و تند محبوب کسانی هستند که همیشه دوست دارند

ادکلن دیور هوم اینتنس روونا 30 میل | Rovena Homme Entience

149,000 تومان
خرید ادکلن دیور هوم اینتنس روونا 30 میل اگر علاقه‌مند به روایح شیرین هستید، ادکلن دیور هوم اینتنس روونا 30

ادکلن کارولینا هررا 212 مردانه روونا 30 میل | Rovena 313 Men

149,000 تومان
خرید ادکلن کارولینا هررا 212 مردانه روونا 30 میل سبک بویایی ادکلن کارولینا هررا 212 مردانه روونا 30 میل خنک

ادکلن مارلی پگاسوس روونا 30 میل | Rovena Pigasis

149,000 تومان
خرید ادکلن مارلی پگاسوس روونا 30 میل اگر علاقه مند به روایح گرم هستید در خرید ادکلن مارلی پگاسوس روونا

ادکلن مینیاتوری اسمارت هوگوبوس باتلد نایت 25 میل کد 495 | Smart Collection Boss Bottled Night

95,000 تومان
خرید ادکلن مینیاتوری اسمارت هوگوبوس باتلد نایت 25 میل کد 495 عطرهای تلخ محبوب کسانی هستند که همیشه دوست دارند

ادکلن اسنتریک مولکولز مولکول فراگرنس ورد همراه با اسپری 100 میل | Fragrance world escentric molecules Molecule 02

429,000 تومان
خرید ادکلن اسنتریک مولکولز مولکول فراگرنس ورد همراه با اسپری ادکلن اسنتریک مولکولز مولکول فراگرنس ورد همراه با اسپری دارای

ادکلن کوروش کعبه زرتشت روونا ۱۰۰ میل | ROVENA Cyrus The Great KABE ZARTOSHT

407,550 تومان
خرید ادکلن کوروش کعبه زرتشت روونا ۱۰۰ میل اگر علاقه مند به روایح تلخ هستید در خرید ادکلن کوروش کعبه

ادکلن کوروش پاسارگاد روونا ۱۰۰ میل | ROVENA Cyrus The Great PASSARGAD

407,550 تومان
خرید ادکلن کوروش پاسارگاد روونا ۱۰۰ میل عطرهای تلخ محبوب کسانی هستند که همیشه دوست دارند مرموز و دست نیافتنی

انتخاب ادکلن مردانه مناسب

چه انتظاری از یک ادکلن مردانه دارید؟

با شنیدن کلمه ادکلن مردانه چه چیزی به ذهن شما می‌رسد؟

علاوه بر خوشبو بودن مایلید کدام ویژگی روحی شما را به دیگران نشان بدهد؟

فقط می‌خواهید بوی تعرق شما را خنثی کند یا مایلید که حس خوبی هم از آن بگیرید؟

همه ما می‌دانیم به دلیل بافت ماهیچه‌ای بدن مردان و میزان تحرک، آنها تعریق بیشتری دارند. شاید این مهمترین دلیل استفاده مردان از ادکلن باشد اما در کنار آن هر رایحه‌ای می‌تواند تاثیرات روحی متفاوتی هم داشته باش. مثلا وقتی در شبهای زمستان در یک مهمانی یا قرار عاشقانه از یک ادکلن گرم و رایحه شیرین با اندک تلخی دلچسب استفاده می‌کنید چه حسی به طرف مقابل می‌دهد. آیا او می‌تواند از کنار شما تکان بخورد؟ یا میل دارد تمام شب در کنار رایحه دلپذیر شما بماند؟

ادکلن های مردانه

ادکلن مردانه یا زنانه

در گذشته استفاده از عطر در انحصار پادشاهان، اشراف و روحانیون مصری بود اما کم کم بین مردم عادی نیز رواج پیدا کرد. اما تقسیم ادکلن به زنانه و مردانه به قرن نوزده بر می‌گردد. با شروع صنعتی شدن جهان و حرکت دنیا از زمین و کشاورزی به صنعت و تولید انبوه محصولات متنوع و تازه، چه چیزی پیش می‌اید؟ محصولی که تا پیش از این با دست درست می‌شد و نیاز به زمان و مهارت زیادی داشت و در سال ممکن بود به تعداد مثلا 100 عدد تولید شود حالا با اختراع دستگاه به راحتی روزی 100 عدد از آن تولید می‌شد. خب جمعیت جهان که به این سرعت بالا نرفته بود که تمام این محصولات را بخرند پس چه‌کار باید کرد؟

بهترین کار افزایش مصرف است. آن هم از طریق توجه به ویژگی‌ها و نیازهای انسان. یکی از ویژگی‌های انسان همانطور که گفتیم جنسیت اوست. دقت و تمرکز بر حالات روحی و روانی دو جنس و اهمیت دادن به این حالات علاوه بر اینکه اجناس را زنانه و مردانه کرد بلکه تنوع و کثرت را نیز به وجود آورد. مثلا تصور کنید در زمان گذشته افراد معدودی از عطر استفاده می‌کردند و همان‌ها هم معمولا یک عطر در خانه داشتند که همه اعضا در مواقع خیلی ضروری استفاده می‌کردند چرا که عطر کالایی کمیاب و قیمتی بود. اما با تخصصی و صنعتی شدن عطر هر کسی یک یا چند ادکلن مخصوص به خود دارد.

ادکلن مردانه ساواج

ویژگی های ادکلن مردانه

حالا که استفاده کردن از ادکلن هم تا این اندازه تخصصی شده پس بد نیست که اطلاعات خود را درباره چگونگی انتخاب آن افزایش دهیم. ابتدا بدن و طبع مجازی خود را بشناسید. همانطور که می‌دانید بر اساس نظریات طب سنتی هر فردی دارای مزاج یا طبیعت ویژه خود است و همچنین همه گیاهان و موجودات روی کره زمین هم دارای طبعی هستند. این نظریه تا چه اندازه درست است؟

نمی‌دانیم فقط می‌دانیم با خوردن یا آشامیدن بعضی خوراکی‌ها، احساس گرم شدن و با بعضی از آنها احساس سرما می‌کنیم و این تغییر دما گاه روی رفتار و احساس ما نیز اثر می‌گذارد. مثلا اگر مزاج گرمی داریم، استفاده از ادکلن با طبع خنک به ما حس خوشایندی می‌دهد.

ادکلن مردانه گرم

ادکلن های گرم مردانه اغلب رایحه شرقی دارند ترکیبی از ادویه های معطر، هل، فلفل، زنجبیل، دارچین و جوز که با نت چوبی یا دودی و چرم، رایحه‌ای سنگین و تاثیرگذار ایجاد می‌کند. این عطرها ماندگاری خوبی دارند و  بهتر جذب پوست می‌شوند.

مردانی که رایحه گرم را می‌پسندند افرادی مسوولیت پذیر هستند پس با خیال آسوده با آنها همکار شوید. آنها وظایف خود را به نحو احسنت انجام می دهند. 

ادکلن مردانه شیک

ادکلن مردانه گرم و تلخ

افرادی که ادکلن مردانه گرم و تلخ استفاده می‌کنند، درست است که قصد دارند نشان دهند بسیار مصمم، جدی و نفوذناپذیر هستند اما شما به ظاهر کار بسنده نکنید. این افراد قلبی مهربان دارند و اگر به درون آنها راه پیدا کنید شگفت زده می شوید.

شاید جالب باشد بدانید از بین رایحه های مردانه خانمهایی که ادکلن مردانه تلخ را انتخاب و استفاده می کنند هم کم نیستند. ادکلنهای گرم و تلخ مردانه بسیاری وجود دارد. برند Lalique در این رایحه چند ادکلن مردانه معروف دارد. لالیک انکر نویر و یا لالیک انکرنویرای ال اکستریم. همچنین برند آزارو و بنتلی

ادکلن مردانه آزارو پور هوم

 ادکلن آزارو پورهوم-Azzaro pour Homme،  توسط شخصی به نام  Gerard Anthony  در سال ۱۹۷۸ با رایحه ای گرم، تلخ و ماندگاری بالا برای مصرف در میهمانی های شبانه در شب های سرد زمستانی خلق شد. این عطر که یکی از قدیمی ترین محصولات کمپانی آزارو می باشد حسی سرشار از فریبندگی ، جذابیت و دلربایی را با خود به همراه دارد . با نگاه به شیشه‌ی این ادو تویلت محبوب به سرعت محو تماشای رنگ شیشه و سیاهی در بطری آن می‌شوید. در پایین شیشه نام Azzaro Pour Homme به خوبی قابل مشاهده است. این بطری در عین سادگی و کلاسیک بودن بسیار جذاب بوده و برای همه‌ی طیف‌های سنی مورد پسند است. رایحه ی گرم و تلخ این محصول بیشتر حاصل چرم، هل، سرو کوهی، خزه و رازیانه ی موجود در ترکیباتش می‌باشد.

ادکلن مردانه گرم آزارو پور هوم

ادکلن مردانه گرم آزارو پور هوم

ادکلن مردانه بنتلی ابسولوت 

ادکلن مردانه بنتلی فور من ابسولوت از دسته ادکلن هایی است که بویی آشنا از چوب در خود دارد. با استشمام این عطر حسی از گرمی و آرامش و تصویری از درختان جنگلی و بوی ادویه های معطر
روح شما را نوازش می‌کند. گفته می‌شود افراد باوقار، مستقل، بااراده، ایده پرداز و پر انرژی از طرفداران این ادکلن هستند.
بطری این ادکلن با محتوا هم خوان است و ظاهری محکم و منسجم و خوش دست دارد و روی بدنه آن در قسمت بالا علامت این شرکت و نام Bentley نوشته شده و در قسمت میانی For Men Absolute نوشته شده که نشان دهنده اصالت کالاست.
این عطر مردانه جذاب تند و تیز فلفل صورتی و زنجبیل شروع می‌شود اما روی این نت نمی‌ماند و با نت پاپیروس و چوب صندل قدری متعادل می‌شود و در پایان به رایحه ای از سدر و عنبر و عود و خزه
می‌رسد.

ادکلن مردانه گرم بنتلی آبسولت

ادکلن مردانه خنک

ادکلن های خنک مردانه با پایه آب و بوی اقیانوس و ترکیب گل فام و میوه‌ای قدری سبکتر و نشاط آور است. این عطرها معمولا هنگام فعالیت و در فصل تابستان و بهار استفاده می‌شوند و به عطر بهاری و عطر تابستانی معروف هستند که در آنها پخش بو بسیار مهم است. این رایحه خستگی را کم می‌کند و انرژی از دست رفته هنگام ورزش را به شما برمی‌گرداند.

افرادی که ادکلن مردانه خنک استفاده می‌کنند، آدمهای آسان گیری هستند. این افراد زندگی را هم برای خود و هم برای دیگران سخت نمی‌کنند. اینها اهل فعالیت و بانشاط هستند. حتی گاهی شلوغ و پر سر و صدا به نظر می‌رسند اما کافیست یک بار در جمع نباشند تا جای خالی آنها را کاملا احساس کنید.

ادکلن مردانه خنک و تند

در بین رایحه‌های مردانه کمتر کسی به رایحه خنک و تند پرداخته. با وجود آنکه مردان به علت تعریق زیادی از بوهای تند استقبال می‌کنند و معروفترین عطرهای مردانه از این رایحه بهره گرفته‌اند. گفته می‌شود افراد باهوش و زیرک از طرفداران این رایحه هستند اما از آنها که همه چیز باید باب میلشان باشد. احساسات خود را کمتر بروز می‌دهند و اعتماد به نفس بالایی دارند. کسی چه می‌داند شاید آنها نشاط خود را از آنها می‌گیرد.

ادکلن مردانه اینوکتوس پاکو رابان

عطر ادکلن اینوکتوس-Paco Rabanne Invictus،  محصولی تازه، اسپورت، خنک و تندی است که سمبلی از قدرت، تحرک و انرژی می باشد. این عطر که در قلب ترکیباتش نت های خنک دریایی، گریپ فوروت و برگ را داراست بهترین انتخاب برای روزهای گرم تابستانی، هنگام ورزش و یا در کنار استخر می‌باشد. اینوکتوس مخصوص ورزشکاران و قهرمانان ورزش طراحی شده و با نت های تندی که از چوب گایاک و شاهبوی حاصل می‌کند بسیار خاص و منحصر به فرد بوده و در زبان لاتین به معنی شکست ناپذیر ترجمه می‌شود. بطری آن همانند کاپ قهرمانی قهرمانان ورزش طراحی شده است.

اینوکتوس ادکلن مردانه

ادکلن آرماف کلاب د نویت اینتنس 

ادکلن کلاب اینتنس-Armaf Club de Nuit Intense 2020; یک عطر چوبی و تند برای آقایان است. رایحه این عطر بسیار شبیه کرید اونتوس میباشد و به نظر کارشناسان  شبیه ترین به کرید اونتوس است. از ماندگاری و پخش بوی خوبی برخورداره و میتواند جایگزین مناسبی برای کرید اونتوس باشد. این کار از موفق ترین کارهای آرماف است.

عطر ادکلن آرماف کلاب د نویت اینتنس-Armaf Club de Nuit Intense با بوی لیمو و سیب آغاز می‌شود و در ادمه با یاس و رز امتداد پیدا میکند و در انتها مشک و عنبر و پچولی استشمام می‌شود.

عطر ادکلن آرماف – armaf یک برند جدید در حوزه ی عطر و ادکلن است. این شرکت در ایالات متحده ی عربی واقع شده است و فعالیت اصلی آن تولید و طراحی عطر و ادکلن است. طراح آرماف 68 عطر در کارنامه ی عطرسازی خود به ثبت رسانیده که همه ی آن ها در سال 2014 طراحی و تولید شده اند.

ادکلن مردانه آرماف کلاب