اعطای نمایندگی هاکان مد

 

هاکان مد یک شرکت تجاری است اما کاسب­کارانه عمل نمی‌کند. برای ما خدمات حین و پس از فروش و رضایت قلبی شما، از فروش مهمتر است. با همین تفکر، سعی می­‌کنیم اطلاعات دقیق و کاملی از محصول و بسته­ بندی آن را از طریق ویدئو ، عکس و توضیحات متنی در اختیار شما قرار دهیم.

همه آنچه را که فروشندگان نمی­‌خواهند شما هنگام خرید محصول بدانید، ما به شما خواهیم گفت تا انتخاب بهتری داشته باشید. در واقع ما دست شما را می­‌گیریم و از یک خرید مجازی به خریدی حقیقی می­­‌بریم. پاسخگویی به سوالات شما را وظیفه خود دانسته و برای هر محصول، گارانتی سلامت و امکان ارجاع یا تعویض لحاظ کرده‌ایم.

 

نمایندگی فروش

 

اعتماد، همکاری و اعطای نمایندگی

در این گام مهمترین سرمایه­ گذاری ما بر نیروی انسانی است. استخدام نیروهای جوان و پرانرژی و مشتاق به یادگیری و در کنار آن­ها دعوت به همکاری از نیروهای متخصص و با تجربه و صبور و آشنا با مهارت ارتباط موثر از ما یک تیم منسجم ساخت که همه از هم یاد می­‌گیریم و به هم یاد می‌دهیم. کارکنان هاکان مد یک خانواده هستند که برای ارتقای جمعی خود تلاش می‌کنند.

برگزاری کلاس­های آموزشی و ایجاد محیطی شاد و آرام، انگیزه کارکردن را دوچندان کرده است. این خانواده­ شما را به خانۀ خود دعوت می­‌کند.

گام بعدی ، حرکت ما از واردات و فروش به سمت تولید است. در برنامه­‌های ماست که  بخشی از محصولات را با برند خود تولید کنیم و از این راه نیروها و مهارت­هایی را که مورد بی­ مهری و بی­ توجهی بازار کار قرار گرفته­‌اند، ارج نهیم و به جایگاه مطلوبشان برسانیم.

چشم­ انداز ما آینده­‌ای نزدیک است که در آن خرید و فروش مجازی، پیوندها و دوستی­‌های حقیقی را در پی داشته باشد. صداقت، جلب اعتماد و ایجاد حس خوب و آرامش در خرید و پس از خرید سرلوحه کار ماست. شما درباره ما چه فکری می‌کنید؟

امیدواریم به زودی با اعطای نمایندگی در هر شهر کشور عزیزمان یک فروشگاه هاکان مد داشته باشیم تا با شما ارتباط بیشتر و موثرتر و سریعتری برقرار کنیم. ما درباره این اعطای نمایندگی‌ خوشبین هستیم شما هم لطفا درباره ما خوشبین باشید و در کسب و کار ما شریک شوید.

 

اعطای نمایندگی 1

اعطای نمایندگی

 

هاکان مد به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه‌های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، با پایبندی به دو اصل کلیدی، ۷ روز ضمانت بازگشت کالا و تضمین اصل‌بودن کالا، موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر کشور، گام بردارد. در تلاشیم تا بهترین خدمات پس از فروش را به مشتریان خود ارائه دهیم.

در پایان مبحث درباره ما خیلی دوستانه بگویم: ما در هاکان مد مامور خرید شما می­‌شویم و بهترین کیفیت و مناسب­ترین قیمت­ها را برای شما جستجو کرده و به شما ارائه می‌دهیم.